Srvice Desk PARS

فروشگاه محصولات استوک و لایسنس آنتی ویروس نود32

فروشگاه محصولات استوک و لایسنس آنتی ویروس نود32 وب سایت پارس SDPARS.ir راه اندازی شد، جهت ورود به فروشگاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید

تبدیل واحد های سرعت در اینترنت

 

سرعت اتصال شما به اینترنت برحسب (کیلوبیت در ثانیه) نمایش داده می شود و سرعت دانلود بر حسب KBps (کیلوبایت بر ثانیه) و از طرفی هر بایت معادل ۸ بیت می باشد. پس اگر سرعت اینترنت شما به فرض ۱۰۲۴ کیلو بیت در ثانیه باشد با تقسیم عدد ۱۰۲۴ بر ۸ آن را به کیلو بایت در ثانیه تبدیل کرده ایم و چون طبق قرار داد سرعت دانلود همواره برحسب KBps می باشد پس سرعت دانلود شما با توجه به حاصل تقسیم برابر KBps  ۱۲۸ خواهد شد.

مثلا اگر شما اینترنت ADSL با سرعت  Kbps128 داشته باشید، سرعت دانلود شما حداکثر ۱۶ کیلوبایت بر ثانیه خواهد بود (این عدد از تقسیم ۱۲۸ بر ۸ به دست میآید)

همچنین اگر از سرویس های جدید پرسرعت استفاده میکنید و مثلا سرویس Mbps 2 دارید (۲ مگ) برای اینکه بفهمید سرعت دانلود شما چقدر باید باشد به این ترتیب عمل کنید:

هر مگابایت برابر با ۱۰۲۴ کیلوبایت است. بنابر این سرویس ۲ مگ معادل ۲۰۴۸ کیلوبایت است. با تقسیم این عدد بر ۸، عدد ۲۵۶ به دست می آید. یعنی سرعت دانلود شما باید حدود ۲۵۶ کیلوبایت بر ثانیه باشد.

 

 

جدول تبدیل واحد های سرعت در اینترنت

سرعت سرویس

حد اکثر دانلود در بهترین شرایط

۱۰۲۴ (۱ Mbps)

۱۲۸ KBps

۲۰۴۸ (۲ Mbps)

۲۵۶ KBps

۳۰۷۲ (۳ Mbps)

۳۸۴ KBps

۴۰۹۶ (۴ Mbps)

۵۱۲ KBps

۸۱۹۲ (۸ Mbps)

۱۰۲۴ KBps

۱۶۳۸۴ (۱۶ Mbps)

۲۰۴۸ KBps

 

 

فرار کردن از مشکلات فقط فاصله رسیدن به راه حل را افزایش می دهد آسان ترین راه برای گریختن از مشکلات ، حل کردن آنهاست

  • آموزش
  • 27 دسامبر
  • بدون نظر
  • 14,679بازدید
دیدگاه ها

تمامی حقوق مطالب برای پشتیبانی از راه دور پارس ارتباط محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.